» مطالب » دیگر رسانه ها » اخذ پروانه تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد آتیه ایرانیان
دیگر رسانه ها

اخذ پروانه تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد آتیه ایرانیان

تیر 17, 1403 208

این مرکز با بهره مندی از همکاری اساتید خبره کشور دارای تجارب علمی و اجرایی مرتبط با حیطه های تدریس در زمینه های مختلف، همراه با ایده ها و افکار نو به جهت خدمت رسانی در عرصه آموزش به کارکنان شرکت ها و سازمان ها تاسیس گردید و همواره مدیران ارشد این شرکت سعی بر آن داشته اند که در طول مدت ها کسب تجربه آسیب هایی که درحین خدمت رسانی به مشتریان با آن مواجه بوده اند را شناسایی و در جهت بهبود و رفع آن قدمی برداشته و بتوانند خدمتی شایسته به مشتریان خود ارائه دهند.

بر همین اساس آموزش کیفی سازمان ها را سرلوحه کار خود قرار داده و هم اکنون در امر آموزش افتخار خدمت رسانی به شرکتها را در کشور دارد و بر این باورند که مشتریان بالاترین مقام را نزد ما داشته و رضایت آنان سرآمد اهداف این شرکت می باشد

آموزشگاه آتیه ایرانیان تمامی تلاش خود را برای تربیت کارآموزان جهت ورود به یک شغل با دوره های فنی بکار گرفته است، این آموزش ها همگی شاخه هایی از مشاغل فنی هستند که به صورت عملی به شما آموزش داده می شوند آتیه ایرانیان در مسیر دوره ها مشاوره های لازم جهت ورود به بازار کار اعم از نحوه راه اندازی شغل، راهنمایی جهت خرید ابزار و لوازم مورد نیاز رشته های فنی و پشتیبانی لازم در مسیر اشتغال توسط کارشناسان و اساتید را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. مشتریان ما با ثبت نام در موسسه آتیه ایرانیان از آموزش های کاربردی در کارگاه های مجهز توسط اساتید آموزشگاه که همگی سابقه بالایی در صنعت دارند برخوردار می شوند و در پایان دوره با در دست داشتن مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای که برای آنها صادر می شود می توانند در ایران و خارج از کشور از مزایای این مدرک استفاده کنند و مجوزهای لازم برای کسب و کار خود را با آن دریافت کنند. امیدواریم در مسیر آموزش تا اشتغال با شما همراهی گرمی را تجربه کنیم و آرزومندیم شما عزیزان را در بالاترین مرتبه کاری موفق و سرفراز مشاهده کنیم به امید سربلندی برای تمامی جوانان وطن عزیزمان ایران.

آنچه که بعد از گذراندن دوره های آموزشی آتیه ایرانیان بدست می آورید

فراگیری دانش عمیق و کاربردی

شما با شرکت در دوره های آموزشی آتیه ایرانیان به درک عمیقی از طراحی، اجرا و پیاده سازی آن رشته خواهید رسید به طوریکه به راحتی قادر به اجرای نقشه های و برنامه های تئوری در عمل و واقعیت هستید. مطمئنا این دانش عمیق باعث می شود اولا اعتماد به نفس لازم و خوبی داشته و ثانیا بتوانید در کار خود پیشرفت های بیشتری داشته باشید.

توانایی جذب شدن در بازار کار

با توجه به اینکه دوره های آتیه ایرانیان ویژه بازارکار طراحی و تدوین شده اند و با دانش عملی و کاربردی که در دوره های آموزشی آتیه ایرانیان فراگرفته اید، شما با ورود به بازارکار فاصله ای ندارید. آموزشگاه آتیه ایرانیان در بعضی از دوره ها مقدمات ورود به بازارکار را تدارک دیده و با در نظرگرفتن دوره های کارآموزی راه را برای کارآموزان هموار کرده است.

توانایی راه اندازی کسب و کار

اگر تـمایـل ندارید در جایی استخدام شوید مـی تـوانـید کسـب و کـار خـود را راه انـدازی نـماییــد. اسـاتـیـد آتیه ایرانیان  تـمامـی نکات راه اندازی کسب و کار را شـامل: مـکـان کـسـب و کـار، ابـزار لـازم، چگونگی سـفـارش گرفتـن، ارتبـاط با مشـتری و خـدمات پـس از فـروش را بـه صـورت دقیـق آمـوزش خـواهـند داد تا بتوانید شغل مستقل خود را راه اندازی نمایید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×