» مطالب » دیگر رسانه ها » نحوه درآمد زایی از یوتیوب چطور هست؟
دیگر رسانه ها

نحوه درآمد زایی از یوتیوب چطور هست؟

تیر 7, 1403 2018

افرادی که می خواهند از یوتیوب کسب درآمد کنند، یکی از سوالات آنها تحریم ایران است. چگونه می توانیم با یوتیوب تسویه حساب کنیم؟ به شما بگویم، اگر ما ایرانی ها از در قفل شویم، از پنجره بیرون می آییم. همیشه نه یک راه، بلکه چندین راه برای دور زدن تحریم ها وجود دارد. این هست. برای تسویه حساب با یوتیوب به یک آشنا یا واسطه نیاز دارید که تمام مراحل ثبت نام در یوتیوب را برای ما در خارج از کشور انجام دهد و سپس ایمیل شما را در کانال ایجاد شده ثبت کند و شما مدیر آن کانال شوید.

بعد از این کار دیگه ای نمیشه کرد. شما مدیر کانال هستید و تمام مراحل درآمدزایی را برای خود انجام می دهید. فقط برای تسویه حساب با یوتیوب باید واسطه شما کار را انجام دهد و سپس می توانید از طریق صرافی پول خود را به تومان به ایران منتقل کنید.

راه دیگر این است که یک سرور مجازی خارجی بگیرید (ماهیانه 200 تومان قابل انجام است) سپس یک VPN شخصی بسازید و روی سیستم خود قرار دهید. از طریق سرور مجازی می توانید حساب پی پال بسازید و پول خود را دریافت کنید اما باید بگویم که ریسک این روش زیاد است و نیاز به آدرس واقعی یک فرد در خارج از کشور دارید.

هر 1000 بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد؟

به ازای هر 1000 بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارید؟ به ازای هر 1000 بازدید از ویدیوهای خود، بین 3 تا 7 دلار درآمد کسب خواهید کرد. مهم است که بدانید چه افرادی می توانند حداکثر مبلغ را برای این مدت دریافت کنند. همانطور که گفته شد تعرفه ثابت یا مشخصی برای کسب درآمد از یوتیوب وجود ندارد و این مبلغ بر اساس عوامل مختلف تغییر خواهد کرد.

شرایط کسب درآمد از یوتیوب چیست؟

چگونه از یوتیوب کسب درآمد کنیم؟ این سوال مهمی است که باید دقیقا بدانید. قانونی که یوتیوب برای واریز پول به شما دارد این است که ابتدا کانال شما باید 1000 عضو فعال یا مشترک داشته باشد. و دوم اینکه ویدیوهای شما بیش از 4000 دقیقه دیده شده است. یعنی در مجموع 4000 دقیقه از ویدیوهای شما دیده شده است. اکنون ممکن است در مجموع 5 ویدیو داشته باشید که هر کدام 10 دقیقه است و بیش از 100 نفر تا پایان آن را دیده اند. که در کل 5000 دقیقه است!

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 5.00
Avatar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×