» مطالب » دیگر رسانه ها » 5 طرح برتر کیت‌های یورو 2024
دیگر رسانه ها

5 طرح برتر کیت‌های یورو 2024

تیر 2, 1403 4044

 

کیت یورو 2024

 

5 طرح برتر کیت یورو 2024

همانطور که همه ما می دانیم، دوره جدید یورو 2024 در کشور آلمان آغاز شده، و بحث گرمی بین هواداران و بیننده‌گان مسابقه فوتبال در مورد اینکه کدام کیت از نظر طراحی بهترین است بسیار داغه! بخاطر همین فروشگاه اینترنتی و حضوری لوازم ورزشی  کهتو اسپورت درصدد ایجاد یک رتبه بندی دقیق بر اساس فروش بیشتر کدام کیت از بین دیگر کیت‌ها است.

یورو 2024 آلمان شاهد رقابت 24 کشور برای کسب افتخار نهایی قهرمانی اروپا خواهد بود. این لباس ‌های این 24 تیم توسط 6 برند مختلف طراحی شده‌است، نایک با 9 تیم ملی پیشتاز است، پس از آن آدیداس با 6 تیم ملی، پوما با 4، مکرون و جوما با دو برند و در نهایت هومل با یک تیم ملی در رتبه های بعدی قرار دارند. با بیش از 50 کیت برای انتخاب، ما به دنبال انتخاب 5 طرح برتر کیت یورو 2024 پیشنهادی هستیم.

5. کیت دوم کرواسی

این لیست با یکی از تیم‌های تحت لایسنس نایک شروع می‌شود و کیت دوم کرواسی تلفیقی از ظاهری معاصر و ظاهر شطرنجی کلاسیک خود را  که با رنگ آبی تونال، رنگ قرمز ظریفی ارائه شده است. احتمالا آخرین رقص در صحنه بین المللی برای لوکا مودریچ با پیراهن کرواسی باشد.

4. کیت دوم انگلیس

پیراهن خارج از خانه انگلیس بدون شک یکی از 5 پیراهن جذاب یورو 2024 است. شاید کمتر کسی فکر میکرد که برند نایک برای لباس دوم انگلیس در یورو 2024 از رنگ زرشکی استفاده کند. اما این ریسک نایک منجر به یک ویو ابدی از کیت دوم انگلیس شد.

3. کیت دوم فرانسه

اغلب اوقات ما چیزی را تحسین نمی کنیم اما از تحسین طراحی کیت دوم فرانسه برای یورو 2024 نمی‌توان به راحتی گذشت لباس دوم فرانسه باعث شده که چنین خروس بزرگی را به این صورت جسورانه به نمایش بگذارد، اما پیراهن دوم فرانسه با طراحی منحصر به فرد برند نایک با بهره گیری از ظاهر شیک نواری که رنگ های پرچم سه رنگ را منعکس می کند، متعادل می کند و به طور ظریفی از آبی به قرمز روی پس زمینه سفید می‌توان این شاهکار را جز برترین کیت‌های 2024 نام برد.

2. کیت دوم پرتغال

به عنوان یکی از آخرین کیت های پرتغالی تولید نایک می‌توان به جرات جایگاه دوم 5 طرح برتر کیت یورو 2024 را به پرتغال داد، با توجه به اینکه PUMA از ژانویه 2025 سلطنت طراحی کیت پرتغال را به دست می‌گیرد، اما چه راهی برای تعظیم! این طرح ادای احترام به هنر معماری سنتی کشور است، با گرافیک کاشی موزاییک آبی که تغییر ظریفی را به سفید معمول پیراهن دوم پرتغال می دهد. از همه مهمتر این آخرین کیت کریستیانو رونالدو ذر یورو خواهد بود.

 

کیت آلمان

1. کیت آلمان یورو 2024

انصافاً، می‌توانید ترتیب پنج نفر برتر را به هم بزنید، و ما احتمالاً کسی از شما خرده نمیگیره، اما ما به ژرمن‌ها برتری داده‌ایم بر این اساس که به معنای واقعی کلمه، بی‌نظیر است. اما ما فقط اولین جایگاه را در فرم آستین بلندش به آن می دهیم. کشور میزبان هم در کیت اول آلمان سفید و هم کیت دوم آلمان صورتی سنگ تموم گذاشته هر دو کیت دارای جذابیت فروانی اند که هر دو کیت آلمان ارزش خرید را دارد.

البته ناگفته نماند که کیت‌های اسکاتلند، آلبانی، اسپانیا و ایتالیا در این تورنمنت هم نیز از زیباترین کیت‌ها هستند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 5.00
Avatar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×