» مطالب » دیگر رسانه ها » تهران لب، بهترین آزمایشگاه ژنتیک در تهران برای مشاوره ژنتیک
تهران لب، بهترین آزمایشگاه ژنتیک در تهران برای مشاوره ژنتیک
دیگر رسانه ها

تهران لب، بهترین آزمایشگاه ژنتیک در تهران برای مشاوره ژنتیک

اسفند 27, 1402 10673

تهران لب، بهترین آزمایشگاه ژنتیک در تهران برای مشاوره ژنتیک

مطالعات دانشمندان ثابت کرده که بسیاری از بیماری هایی که ممکن است علائمی از آنها نداشته باشیم و اصطلاحا ناقل آنها باشیم، به احتمال خیلی زیاد به فرزندان ما منتقل میشوند و مشکلات سلامتی شدیدی برای آنها به وجود میاورند. انجام آزمایش DNA در بهترین آزمایشگاه‌ها، درحال حاضر تنها راه بررسی بیماری‌های ژنتیکی است که ممکن است ناقل آنها باشیم. همچنین تست PND و غربالگری نشان میدهند که جنین ما به این بیماری‌‌ها مبتلاست یا خیر. در این مقاله از مقالات پزشکی و سلامت پایگاه خبری تهران بهشت قصد داریم بطور خلاصه و مفید این آزمایش تست‌ها را بررسی کنیم و بهترین آزمایشگاه تهران برای آنها را به شما معرفی کنیم، آزمایشگاهی که علاوه بر انجام ده‌ها تست DNA، به مراجعه کنندگان خود مشاوره ژنتیک با تخفیف ویژه ارائه میدهد.

"برای تخفیف ویژه آزمایش DNA و تست PND  در منزل و محل کار تهران لب با شماره تلفن 1650 برای استان تهران و شماره تلفن 88709970-021 برای دیگر استان‌ها تماس بگیرید."

بهترین آزمایشگاه ژنتیک در تهران چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

با توجه به اینکه تست DNA و تشخیص پیش از تولد PND از پیچیده‌ترین و حساس‌ترین آزمایش‌های پزشکی هستند، بسیار مهم است که آنها را در بهترین آزمایشگاه تهران انجام دهید. برای این کار لازم است ویژگی‌هایی که از بهترین آزمایشگاه‌ها انتظار داریم را بشناسید.

به همین دلیل در ادامه برخی از این موارد را مشاهده میکنید:

 • انجام آزمایش DNA در منزل و محل کار

یکی از ویژگی‌هایی که از یک آزمایشگاه خوب در تهران انتظار داریم، آزمایش در منزل یا محل کار است. با توجه به ترافیک و شلوغی شهر تهران، از مزایای انجام آزمایش در منزل و محل کار این است که شما نیازی به رفتن به آزمایشگاه و صرف وقت و هزینه ندارید. کافی است که با یک آزمایشگاه تهران تماس بگیرید تا متخصص نمونه گیری که به روش‌های نمونه گیری دی ان ای، مایعات و بافت‌های بدن مسلط است را به محل شما ارسال کنند. بهترین آزمایشگاه بعد از انجام آزمایش، نتیجه را به صورت آنلاین یا حضوری به شما اطلاع میدهد.

 • قرارداد با شرکت‌های بیمه و قیمت‌های اقتصادی

بهترین آزمایشگاه‌ تهران باید با شرکت‌های بیمه معتبر همکاری کنند تا هزینه آزمایش DNA در تهران و یا تست PND را برای مراجعه کنندگان کاهش دهند. این امر باعث میشود که مردم تهران و شهر‌های حومه بتوانند با خیال راحت و بدون نگرانی از لحاظ مالی، از خدمات آزمایشگاهی و مشاوره ژنتیک استفاده کنند.

 • تجهیزات آزمایشگاهی باکیفیت و مدرن

آزمایشگاه‌هایی که از تجهیزات آزمایشگاهی باکیفیت و مدرن استفاده میکنند، میتوانند با دقت و سرعت بالا، آزمایش‌های DNA و PND را انجام دهند. این تجهیزات به بهترین آزمایشگاه ها این امکان را میدهند تا نتایج آزمایش را با استانداردهای بین‌ المللی مطابقت دهند و از خطاهای احتمالی جلوگیری کنند.

تهران لب، بهترین آزمایشگاه و مرکز مشاوره ژنتیک تهران

تهران لب، بهترین آزمایشگاه و مرکز مشاوره ژنتیک تهران

آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی تهران لب، یکی از بهترین آزمایشگاه‌ها و مراکز مشاوره ژنتیک در تهران است که با داشتن ویژگی‌هایی که در بالا ذکر شد، خدمات پزشکی و ژنتیک با کیفیت و اقتصادی را به شما ارائه میدهد. تهران لب با داشتن کادر پزشکی و ژنتیک مجرب و متخصص، میتواند به شما در تشخیص و پیشگیری از بیماری‌های ژنتیکی کمک کند.

مردم تهران، آزمایشگاه تهران لب را به دلیل داشتن تمام ویژگی‌های توصیف شده در بالا به عنوان آزمایشگاه ژنتیک خوب که مشاوره ژنتیک هم داره به همدیگر معرفی می کنند، که به برخی از این ویژگی ها در ذیل اشاره شده است:

 • انجام آزمایش در منزل تهران لب

تهران لب یکی از شناخته شده‌ترین آزمایشگاه‌های تهران است که مردم تهران نام آن را زیاد شنیده اند. این آزمایشگاه تمامی آزمایشات پزشکی، تست تعیین جنسیت و آزمایش DNA را در منزل و محل کار شما انجام میدهد.

 • تهران لب طرف قرارداد با بیش از 20 شرکت بیمه

تهران لب با بیش از 20 مرکز بیمه معتبر در کشور طرف قرار داد است تا هزینه آزمایش‌های مختلف را برای مراجعه کنندگان کاهش دهد. این امر باعث میشود که شما بتوانید با پرداخت حداقل هزینه، از خدمات آزمایشگاهی و مشاوره ژنتیک با کیفیت بالا استفاده کنید.

 • تهران لب از آخرین تجهیزات آزمایشگاهی استفاده می کند

خوب‌‌ترین آزمایشگاه تهران، از مدرن‌ترین تجهیزات آزمایشگاهی برای انجام پیچیده‌ترین آزمایشات پزشکی استفاده میکند و پیچیده‌ترین تست‌های پزشکی را با حداکثر دقت انجام داده و نتیجه آن را در سریع‌‌ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار میدهد.

 • تخفیف ویژه آزمایش DNA و تست PND و مشاوره ژنتیک در تهران لب

تهران لب با داشتن بهترین مشاور ژنتیک در تهران، برای افرادی که از طریق وب سایت این مجموعه برای گرفتن وقت اقدام کنند، تخفیف ویژه مشاوره ژنتیک ارائه میکند. مشاوره ژنتیک یکی از خدمات مهم و ضروری است که به شما در تشخیص و پیشگیری از بیماری‌های ژنتیکی کمک خواهد کرد.

شما میتوانید با مشاوران مجرب و متخصص آزمایشگاه تهران لب، درباره وضعیت ژنتیکی خود، بارداری، فرزندان و والدین صحبت کنید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. این مشاوره بهترین گزینه برای دانستن این است که آیا شما به انواع تست ژنتیک یا تشخیص پیش از تولد PND نیاز دارید یا خیر.

"برای تخفیف ویژه آزمایش DNA و تستPND  در منزل و محل کار تهران لب با شماره تلفن 1650 برای استان تهران و شماره تلفن 88709970-021 برای دیگر استان‌ها تماس بگیرید."

خدمات پزشکی تهران لب شامل چیست؟

خدمات پزشکی تهران لب شامل چیست؟

تهران لب بیش از 30 مورد از انواع تست‌های ژنتیک و آزمایش‌های پزشکی را ارائه میکند. این آزمایش‌ها شامل تستDNA ، تست تعیین جنسیت، تست PND، تست سلولهای جنینی، تست سلولهای سرطانی، تست ژن‌های مرتبط با بیماری‌های قلبی، دیابت، بیماری‌های ارثی و غیره هستند که در ادامه برخی از آنها را بررسی میکنیم.

آزمایش DNA یک آزمایش ژنتیک است که با بررسی نمونه‌های خون یا مایعات بدن، میتواند اطلاعات مهمی درباره ویژگی‌ها، خصوصیات و بیماری‌های ژنتیکی شما و فرزندانتان به دست آورد. آزمایش DNA در تهران میتواند کاربردهای مختلفی داشته باشد، مانند تعیین نسبت خانوادگی، تعیین جنسیت، تشخیص بیماری‌های ژنتیکی، تشخیص سلولهای سرطانی، تشخیص سلولهای جنینی و  تشخیص صدها بیماری ارثی و اکتسابی.

 • تست تعیین جنسیت در تهران لب

تست تعیین جنسیت در تهران یک آزمایش ژنتیک قبل از تولد است که با بررسی کروموزوم‌های X وY، میتواند جنسیت فرد یا جنین را مشخص کند. تست تعیین جنسیت از روش‌های مختلفی انجام میشود، مانند روش نوین آزمایش خون و تست سونوگرافی.

 تست تعیین جنسیت میتواند برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار گیرد، مانند برنامه ‌ریزی خانواده، تشخیص بیماری‌های خاص دختران و پسران، تشخیص سلولهای جنینی و… .

 • تست PND در تهران لب

تست PND یا تشخیص پیش از تولد PND، بررسی نمونه‌هایی از جنین یا مایعات کیسه آمنیوتیک، میتواند وضعیت ژنتیکی و سلامتی جنین را مشخص کند. تست PND شامل آزمایش‌هایی مانند آمنیوسنتز، CSV، NIPT و NIPD است. تست  PND در تهران میتواند برای تشخیص بیماری‌های ژنتیکی، سندروم‌های کروموزومی، عیوب جسمی و عملکردی جنین مورد استفاده قرار گیرد.

 • مشاوره ژنتیک در تهران لب

مشاوره ژنتیک با ارائه اطلاعات و راهنمایی‌های مربوط به وضعیت ژنتیکی شما و فرزندان یا  مادر و جنین، میتواند به شما در تصمیم ‌گیری‌های مهم و پراهمیت کمک کند.

مشاوره ژنتیک میتواند برای مواردی مانند برنامه‌ ریزی خانواده، تشخیص و پیشگیری از بیماری‌های ژنتیکی، ارزیابی خطرات ژنتیکی، انتخاب روش‌های تست PND، لزوم آزمایش DNA برای تعیین هویت و بررسی ریسک انتقال بیماری‌های ژنتیک به فرزندان کمک کند.

 

منابع:

مقاله «بهترین آزمایشگاه ژنتیک از منظر بهترین پزشکان ژنتیک پزشکی» از سایت بانک پزشکان

https://bankpezeshkan.com/health-news/62832/

مقاله «بهترین متخصصین ژنتیک پزشکی در آزمایشگاه تهران لب» از سایت خوب میشی

https://khoobmishi.com/Blog/531/بهترین-متخصصین-ژنتیک-پزشکی-آزمایشگاه-تهران-لب

مقاله «چرا برای آزمایش دی ان ای جنین باید به آزمایشگاه تهران لب برویم؟» از سایت تحلیل بازار

https://www.tahlilbazaar.com/news/219804/

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 5.00
Avatar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×